Верифікований профіль
2
Роки досвіду
4
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
10
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні
• Ваш експерт з нерухомості
• Швидко. Чесно. Професійно.
• Рієлтор, якому довіряють
• Продаж і купівля без стресу
• Професійний супровід угод

Оренда комерційної нерухомості (1)

  • 26 499 грн/міс
    177 грн/м²

    Вокзальна вул. (Гагаріна), 29

    торгівельне приміщення
    150 м²
    1980 рік побудови
    вчора
    Оренда комерційного приміщення м. Чернівці, вул. Вокзальна Здається в оренду повністю укомплектоване приміщення під кафе, бар, піцерію, ресторан, аптеку або інший бізнес. • Загальна площа — 150 м² Планування приміщення: • зал для клієнтів — 65 м² • кухня — 25 м² • 2 кабінети • 4 санвузли • 2 підсобні приміщення • підвал • на задньому дворі є мангал • Індивідуальне опалення твердопаливний (котел) Приміщення повністю обладнане для роботи: • просторий зал + окрема кімната для клієнтів • барна стійка, столи та крісла • 2 кондиціонери • плазмовий телевізор • Кухня обладнана технікою: • 2 морозильні камери • 3 холодильники • 2 мікрохвильові печі • 2 духовки • піч для піци • Ціна: 26.499 грн +...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.